| RazeR_7045 a întrebat:

Am un ford focus 18 tddi ambient si din greseala am blocat radioul (am tastat coduri gresite de 10 ori). Intre timp am aflat codul...Acum ma poate ajuta cineva si pe mine (o indicatie ca sa fac).

3 răspunsuri:
| jstme a răspuns:

Scoate bornele bateriei, punele la loc, deschide radio-ul si introdu codul(de data asta cel corect).S-ar putea sa mearga...mie mi-a mers, si am fost in aceeasi situatie ca si tine, dar cu o alta masina. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| ionut12 a răspuns:

Dada normal.cumparati alta carcasa adica un alt radio!