| DjSannan a întrebat:

Am un Ford Focus break din 2001 si am o problema la butoanele de la bord, mai exact la cel din mijloc, cel pe care il intorci sa pui sa sufle pe picioare doar sau pe parbriz sau in fata etc. Intr-o dimineata am pornit motorul si acea rotita era pusa pe grilajul din fata si am vrut sa rotesc sa fie pe parbriz, dar era cam intepenit, am fortat un pic si a scapat, dar pe orice pozitie pun ramane tot pe gurile de ventilatie din fata. Am desfacut acel panou din fata si dupa ce am scos toate conectoarele acelea am observat ca la rotita din mijloc adica la cea care am umblat si am fortat-o un pic era acel fir de nailon parca era rupt, stie cum se numeste ce trebuie sa schimb? Si la ce pret ar fi si cum se schimba?

Răspuns Câştigător
| STREETFIGHTERZ a răspuns:

Http://www.catalog.altgradauto.ro/......-3008.html Poti comanda de aici, dar de schimbat nu stiu, vezi la vreun service auto!

1 răspuns:
| DjSannan explică:

Am aflat cum se numeste acea piesa Comutator de control al volumului de aer., daca stie careva de unde pot comanda si cum se schimba

| STREETFIGHTERZ a răspuns (pentru DjSannan):

Http://www.catalog.altgradauto.ro/......-3008.html Poti comanda de aici, dar de schimbat nu stiu, vezi la vreun service auto!