| Dany_Seby_1996 a întrebat:

Am un golf4 2001 tdi si cum se porneste incalzirea in scaune, are ceva firu sub scaunele din fata eu cred ca sunt de la incalzire ajutati-ma happy

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai asa ceva in bord? http://img20.olx.ro/......brasov.jpg
Daca da, de acolo se porneste incalzirea la scaune, daca nu ai asa ceva in bord nu ai incalzire la scaune, cel putin nu una oem, iar din cate ai spus tu cel mai probabil acele fire sunt de la airbagurile din scaune.

| BlackBMW a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton:
-ori pe bord
-ori pe tunelul dintre scaune
-ori in lateralele scaunelor
Daca nu are nici un buton cel mai probabil nu are incalzire in scaune sau are doar firele si nu are butoane...
(nu sariti cu injuraturi, mi-am dat cu parerea)

| Dany_Seby_1996 explică:

Nu am asa ceva butoane, oare atunci de ce am fire sub scaune?