| ℓαℓу1999 a întrebat:

Am un GPS Evolio Hi-Speed 4.3, cumparat de aprox. 2 saptamani si am o problema cu el: nu gaseste multe locuri si strazi. Si presupun ca e problema cu harta. De aceea cred ca trebuie actualizata. Insa eu nu stiu cum sa o actualizez, stie cineva?

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Pe evolio sigur poti sa pui igo ca si program de navigatie..si atunci fa vi mai usor sa schimbi hartile..cauta si tu cum se face pe forumuri gen gpsforum.biz, gpspower.net, gpszone.ro si mai sunt o gramada.
sper ca nu te asteptai sa iti dea cineva mura`n gurawinking