| trema89 a întrebat:

Am un gps becker, a costat cam 800 de roni dar nu prea stiu sa il folosesc, nu gaseste o gramada de localitati din tara, o gramada de strazi din Timisoara, ii trebuie instalata o harta? daca da de unde pot face rost, si mai o problema, cand merg cu masina nu se actualizeaza pozitia masini sa fie in centru ecranului, aceasa iese si la fiecare 1 minut trebuie sa apas eu pe actualizare, asa e normal? e compatibil cu un card, la ce foloseste cardul?

1 răspuns:
| shockyke3elovecs a răspuns:

Du-te la un centru de GPS, ca sati actualizeze hartile happy! Bafta