| Yamaha123 a întrebat:

Am un piaggio ciao si am desfacut chiuloasa si cand am pus totul la loc, sufa la decompresor a devenit mai stransa si sta mai strans decompresorul ciar daca nu apas pe clestele ala tot porneste, este posibil ca din aceasta cauza sa numai traga?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Yamaha, daca nu ai montat bine cablul de actionare a decompresorului este foarte posibil sa-ti piarda din compresie si asa pierzi din putere si normal ca nu mai trage!