| emilika14 a întrebat:

Am un Piaggio Si si nu imi tine relantiul.Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| codpenal2018 a răspuns:

Salut unde stai cu picioarele este un capa de protecție, desurubeazăl /scoate-l,/ uitete la Filtru de aier vezi daca este curat, daca nu inlocuestel, reglează carburatorul daca se inceaca curăță bujia de fiecare data pana ii face reglajul corespunzător, ultima metoda care nu stiu daca e legala dar va face galagie scoate toba de esapament, sau mai bine curățo, Bafta Te rog Fundă daca te-am ajutat

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Jumba Garage
Adresă
lunca jaristei 37
București
Telefon 0735 862 388