| smiley6634 a întrebat:

Am un pocket bike. si este la demaro(este trasa cu sfoara ca drujba)..stie cineva cum pot sa o pun pe un buton sau ceva de genu?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu ii poti pune aprindere electrica la poket bike, e acelasi principiu de pornare ca la drujba. Nu poti modifica altceva!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Tu ce faci ba dai copy paste la un raspuns postat cu 10 minute inainte?rolling on the floor laughing ce inteligenta sclipitoare ai rolling on the floor

| 0rlando a răspuns:

Teoretic se poate, dar implică atât de multă muncă și modificări, încât nu merită.

Răspuns utilizator avertizat
| Radu921 a răspuns:

Trebuie sa vezi partea plina a paharului, tie nu-ti moare bateria niciodata. Mare avantaj, si tu vrei sa dai bani sa scapi se el. happy

| constantinescu98 a răspuns:

Ma aia nici nu are baterie cum vrei sa-ti pui la buton pornirea ca,,,,,, cand tragi de demarol ala brovoaca scanteia laughing)funda?