| AlinRemi a întrebat:

Am o trotineta cu motor electric si as vrea sa ii pun unul pe benzina, de unde sa iau unul si cam cat m-ar costa?
Ma gandeam sa ii pun un motor de drujba sau unul de pocket bike dar nu stiu de unde pot lua.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Sigur te ajunge mai mult decat ai cumpara una pe benzina+munca.Gasesti motoare de scuter in targurile de masini dar e la noroc.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Cu motor de drujba ar merge.E pacat sa strici un pocketbike.Te poti duce la reprezentante Stihl sau Bosch.Sigur au drujbe vechi sau second hand si te poti intelege cu ei la pret.