| Reek54 a întrebat:

Are cineva bicicleta cu frana pe disc?

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da

| Reek54 explică (pentru DEBrown):

Ai avut inainte pe saboti, si ai schimbat-o cu dintrasta pe disc?
Sau ai luat bicicleta cu totul?

| clorhidrat a răspuns:

Da, si pe fata si pe spate. Pot sa spun ca ii o frana pe cinste si cei neavizati sa fie atenti cand se urca pe una.

| Reek54 explică (pentru clorhidrat):

In sfarsit, cineva.
Ai avut inainte pe saboti, si ai schimbat-o cu dintrasta pe disc?
Sau ai luat bicicleta cu totul?

| NeedForSpeed2013 a răspuns:

Da! Sa sti ca e mult mai bine asa.Iti recomandhappy

| Reek54 explică (pentru NeedForSpeed2013):

Macar tu raspunde la urmatoarea intrebare.
Ai avut inainte pe saboti, si ai schimbat-o cu dintrasta pe disc?
Sau ai luat bicicleta cu totul?

| clorhidrat a răspuns (pentru Reek54):

Am luat-o direct pe disc, caci am vrut sa fac schimbarea de care zici tu, dar ajungeam la acelasi pret cu una noua pe disc.

| Reek54 explică (pentru clorhidrat):

Cum asa de mult?, pai cat ai dat pe ea?

| clorhidrat a răspuns (pentru Reek54):

Am dat 580 de lei la oferta de la Selgros. Iar kiturile de frana ma costau pe la vreo 450 de lei, discurile fata spate vreo 150 de lei, apoi etrierii 200 si ceva de lei apoi cablurile 50 de lei si apoi clipsurile de prindere mai 20 de lei si inca ceva suruburi si pe la suma asta ajungeam.

| Reek54 explică (pentru clorhidrat):

La tine e hidraulic sau mecanic?, si care e diferenta intre cele 2 daca stii sa-mi spui