| anonim_4396 a întrebat:

As avea o intrebare despre carnetul auto. Inca nu am implinit 18 ani, mai am cam vreo 4 luni, cam asa, pana sa-i implinesc, dar as vrea sa ma apuc cam de pe acum sa invat, numai ca nu stiu de unde sa fac rost de carte. Prietenii mei au spus ca instructorul le-a recomandat cartea si asa mai departe, dar cum eu inca nu am unul si vreau sa invat din timp, de unde iau si cartea buna?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Te duci pur si simplu la o librarie, taraba etc si iei ultima varianta (2018). Citesti o data sau de 2 ori, parcurgi de 3 ori mediul acela de invatare de pe site (site-ul ala pe care trebuie sa platesti vreo 3-4 euro, nu mai stiu), apoi te apuci de chestionare, cat mai multe. La examen vor fi fix aceleasi intrebari regasite si pe site. Atat ai nevoie ca sa treci.