| Marintpu2000 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare dacă eu împlinesc 18 ani pe 20 pot da sală auto în aceiași zi, instructorul mi-a spus că din ce știe nu se poate iar apoi eu voi pleca din țară cu un proiect european și mă întorc peste 3 luni.

3 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Aici depinde strict de instructor. În mod normal, trebuie sa ai toate orele făcute ca sa poți da sala dar poți vorbi cu instructorul sa pună în dosar că ai făcut toate orele și dupa să treacă orele datoare "pe caiet". La mine nu o zis nimic și am păstrat orele in ultimele zile înainte de oraș

| Darius50boss a răspuns:

Nu

| Darius50boss a răspuns:

Abia după 18 ani poți