| zatarradontes a întrebat:

As dori sa cumpar o masina si nu prea ma pricep deloc. CE parere aveti despre aceasta masina. http://olx.ro/oferta/audi-a3-2005-1-6-benzina-euro4-ID4c GPG.html#9a8017cf50

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Arata bine, dar pe motor nu prea m-as arunca.
Mai bine te-ai orienta spre un Astra H 1.6 Twinport.

| MariusF23 a răspuns:

Asta de-o vinde e samsar, ai grija cu el. Propune-i sa mergeti la reprezentanta vw sa faci un test. Daca refuza, inseamna ca are ceva probleme.

| Celcareajuta a răspuns:

Sfatul meu este urmatorul: iei bugetul pe care il ai pentru o masina si scazi 25% din el. Cu suma rezultata iti cumperi o masina SH. Nu te arunca direct la audi, prefera ceva mai jos cotat dar mai nou. Grija la masinile recent aduse si la cele care suna prea bine. Sa iti dau ex. un prieten patit: audi a4 din 2004 luat cu 5500 de euro, 160.000 km in bord, ultima revizie la reprezentanta in Germania acum un an cu 275.000 km. Deci daca nu te pricepi mai bine iei ceva de la primul proprietar cu carte completa. happy