| FreddieM a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un holder nou (scuze, dar nu stiu cum ii spunem in romana), pentru telefon de montat la aerisire. Ati folosit ceva practic ca sa-mi recomandati?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DH4VB0BBM/

ce mai usor de folosit si tine foarte bine telefonul

| FreddieM explică (pentru suntserios):

Mersi mult de link, dar am uitat sa specific sa nu fie cu magnet. O zi buna

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru FreddieM):

E cel mai tare si mai usor de folosit

| mudokins78 a răspuns (pentru FreddieM):

Magnetul strica busola...

| FreddieM explică (pentru mudokins78):

E la mintea cocosului ca magnetul interfereaza nu doar cu busola ci si cu emisia radio sau campurile electrice emise de telefon, deci magnetul e exclus din discutie. Speram la vreo idee a cuiva care a folosit un suport normal, dar indemanos. Am tot avut dar l-am uitat pe ultimul, in alta masina si trebuie sa cumpar altul ceva mai bunicel.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru FreddieM):

Bine fie teoria conspiratiei cu magnetul, desi eu il folosesc de 2 ani si nu mi-a interferat cu nimic.

https://www.e-day.ro/produs/suport-telefon-vetter-vent-v3-black/

Asta l am folosit inainte, era incomod, mereu ai nevoie de 2 maini sa pui sau sa iei telefonul

| FreddieM explică (pentru suntserios):

Nu e chiar asta motivul pentru care nu vreau magnet, e pentru simplul fapt ca nu vreau sa lipesc nimic de telefon. Aprecie sincer efortul.