| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost măcar o data înselat la un servis auto.

Ce problema ati avut? si nu a fost remediată la acel servis?,dar a fost remediată la alt servis.

Cu cat,ati simntit,ca ati fost inselat finaciar?

Si in ce oras din Romania, ati fost cu automobilul la servis?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am fost niciodata inselat. Mi am intretinut masina doar la serviceurile reprezentatelor marcilor. Am dat un ban in plus fata de service urile de la coltul blocului dar macar nu am avut probleme.

Si de fiecare data m-am dus informat in prealabil de preturile pieselor, de operatiunile care trebuie facute samd.