| Sмιle a întrebat:

Buna tuturor, ce sa va zic sunt data peste cap cu totul nu stiu ce sa mai cred ce sa mai fac! laughing Am fost la o nunta in alt oras la o verisoara de-a mea toate bune si frumoase.Acolo sunt alte datini si traditi si au venit la poarta "baieti cu brazi" prieteni de ai mirelui de maxim 20 de ani si au incins o petrecere de pana noaptea tarziu, m-am imprietenit repede cu ei, dar unul dintre ei ma atras cu "acel ceva" laughing A 2 a zi, seara la restaurant am dansat cu el, am ras am glumit ne-am simntit bine nici nu am simntit cand a trecut noaptea. A trecut noaptea am plecat spre casa ca eu nu sunt din zona aceeia de acolo, si acum problema e ca ma gandesc numai la baiatul acela, nu stiu cum sa-l scot din cap, stiu ca nu-l voi mai vedea ca nu ma duc asa des prin zona aceeia la verisoara-mea. Ce pot sa fac sa-l uit?! el m-a intrebat daca mai vin si i-am spus "nu se stie" si el imi spune "Eiiii cum? da nu vii tu, vin eu! " bine eu nu cred asta! Stiu e siropoasa povestea mea, vreau doar niste pareri, sfaturi dau fundita! Multuuuumesc mult! kiss

Răspuns Câştigător
| RebeckahAllecsandra a răspuns:

Eu zic ca daca iti place baiatul sa incerci sa ai si o relatie cu el. De ce nu?laughing Dar problema este ca nu sunteti din aceleasi localitati dar va puteti intalni undeva la mijloc.hee hee Sper ca te-am ajutat.:*

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Apeluri,Sms,face,mess,contacta-ţi-vă şi vezi ce iese.