| OneTap a întrebat:

Aveți idee cat plătești asigurare,talon, etc la un mitsubishi lancer evolution?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asigurarea ti o calculezi singurel pe diversele calculatoare onlie ca depinde de proprietar nu de masina. Talonul de ce sa il platesti?

In schimb piesele la Mitsubishi, o caruta de bani. Un schimb de placute și discuri sa nu te mire daca ajunge 2500ron

| Simpatic a răspuns:

Nu mai mult de 700-800 de lei pe an RCA (asta daca e pe numele cuiva cu permis de ceva vreme si peste 40 de ani ca varsta) si impozitul anual ca la orice masina de 2000 cm3 adica aproximativ 200 lei pe an.
Ce am scris e strict informativ, din cate stiu chiar si impozitul anual pe automobil poate diferi usor de la judet la judet!?
De RCA numai vorbim conteaza bonusul, vechimea si de la fiecare societate de asigurari in parte difera.