| Cristina64 a întrebat:

Sallutari!big grin Ce parere aveti despre Mitsubishi Lancer Evolution VII?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toata seria evo e o inginerie superba in ansamblu.

3 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Scump, o fi bun dar nu merita atatia bani. Niciun roman n-ar trebui sa dea pe o masina noua mai mult de 15.000 Euro si mai mult de 3500 euro pe o masina Sh.

| iZberg a răspuns:

Sall, este foarte super masina este sport si foarte rezistenta la toate problemele

| Ion1234 a răspuns:

Aceasta masina si urmasii ei adia evo8, 9,10 sunt niste masini bune cu o aerodinamica buna, consum mediu