| MUSEL a întrebat:

Aveti idee cum imi pot achizitiona un minimoto, pocket bike, sau midi bike de 125cc sau chiar 150 c, orice ajutor e bine primit, sit-uri, magazine din romania? multumesc!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Numai poket bike-urile de 50 cmc sunt imatriculabile in Romania celelalte nu le poti imatricula nicaieri nici macar inregistra la primarie din pacate! Gasesti pe bikeshop, okazii sau in targ la Vitan sau la Pitesti sau Craiova in alta parte nu ai sanse si noi nu exista inca dealer in Romania va exista din martie 2012!

1 răspuns:
| Garcya a răspuns:

Cam pentru toate ce vrei tu poti sa gasesti pe www.bikeshop.ro