| cristianilie256 a întrebat:

Azi cand ieseam din parcare sa plec spre munca, am facut o boacana, dadeam cu spatele sa ies si am atins usor o masina parcata anapoda pe strada. Ma grabeam, asa ca m-am uitat la respectiva masina si nu avea absolut nimic si nici a mea. Cand dadeam cu spatele aveam viteza de cam 1/h si am franat instant cand mi-am dat seama cat de aproape sunt, dar totusi am simtit o mica atingere. M-am intors peste 3 ore si masina respectiva nu mai era acolo, iar acum am emotii foarte mari ca am dat de belea

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca masinile nu aveau nimic n-ai de ce avea emotii, nu se va intampla absolut nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și care ar fi beleau dacă mașina nu avea nimic?

| Xena20 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti, stai liniștit. Proprietarul celeilalte mașini nici măcar nu a observat că ai atins-o un pic, și oricum nu te urmărește nimeni pentru o zgârietură mică daca e.