| anonim_4396 a întrebat:

Ba da nimenu nu intreaba asta ba? Numai probleme cu masini,voi chiar nu va ganditi si la altii decat la voi, hai ca o intreb eu.
Care-i masina/motoreta voastra favorita?
A mea este Chevrolet Corvette Z06 (varianta normala,nu dinalea din ziua de azi, alea-s praf).

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Evo X

| Sofer a răspuns:

Preferata mea e Ford Mustang Shelby si motor Harley Davidson.

| N0xEterniS a răspuns:

Motor : yamaha r1 sau r6
Masina : Ford Mustang 2015 sau Nissan GT-R

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentionez sa spun ca nu se da funda, asta e o conversatie, nu intrebare.

| Jimtheghost a răspuns:

Chevrolet Impala 1967, iar motor, absolut orice, n-am preferinte.