| CAMIOANIEEE a întrebat:

Numai pentru expertii in NFS World, am lv 41 si strang ceva bani pentru o masina, dar nu stiu carelaughing, va cer parerea voastra. Dintre Ford GT si Chevrolet Corvette Z06 care e mai buna? Fordul costa 1, 4 mil, Chevroletul 1, 5.Strang bani dar vreau sa stiu care e mai buna.Am vazut ca Fordul e praf la curbe, dar e bun la viteza si in team escape-uri.Va cer parerea voastra, pe care sa o iau?happy

4 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, PrimeViper

Ford-ul praf in curbe? Corvette patineaza la viteze mari.Iti recomand Ford-ul, cu putina indemanare il poti stapanii.

Noroc, AfroB.

| cristiandu273 a răspuns:

Buna! Ford-ul GT si uite un pont, incetineste putin la curbe, si o sa vezi ca o sa mearga bine! Funda?

| CAMIOANIEEE explică (pentru cristiandu273):

Eu bag HandBrake-ul cu tasta Space.Fac drifting la curbe și n-am treabăhappyproblema e că am luat deja Corvette-ul și sunt foarte mulțumit de el, acum strâng bani pentru Ford sau un Gallardo LP-560, au acelaș preț.

| cristiandu273 a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Bv, si eu as zice ca acum sa alegi Gallardo este bun.