| SERGIU_7786 a întrebat:

Baieti am un logan diesel si nu mai porneste.Nu mai vine motorina de la pompa de injectie la injectoare. Ce o fi? Va rog daca stie cineva sa imi spuna ce sa fac.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tyty_1709 a răspuns:

Verifica siguranta electrica a pompei si curata senzorul de miscare este prins pe coroana se vede pe cutiea de viteze intre bloc motor si cutie este negru are 1sau 2 suruburi de 6

| tyty_1709 a răspuns:

Verifica siguranta pompei curata senzor miscare de pe coroana e negru cu 2 sau 1 suruburi de 6 iti trebuie o tubulara de 10

| TeCunosc a răspuns:

Dai foc la logan e cea mai praf masina din toate timpurile.