| panculetz a întrebat:

Bmw 320 (an 2002) sau fiat linea (an 2008)?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

320 este unul dintre modelele BMW cu intretinere destul de ieftina si piese foarte rezistente. Eu as merge pe BMW 320 fiindca la fiat sunt cam pe la acelasi pret piesele decat ca rezista mult mai putin, consumul ceva mai mare, singura problema este iarna cu BMW-ul fiindca are tractiune spate dar daca stii sa mergi cu el... nu va fi nici o problema. Daca esti un sofer cat de cat bunicel nu ai de ce sa iti faci probleme nici iarna cu tractiunea spate!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiatul, asa are si un consum mai redus de combustibil.

| maryy a răspuns:

Chiar daca Fiatul e mai nou, eu zic ca BMW.Nu pentru ca e masina de fite sau mai stiu eu ce, ci pentru ca e o masina exceptionala, tabla e mult mai rezistenta.Sincera sa fiu si eu mai caut BMW 320 pentru ca-mi place foarte mult aspectul happy

| Florin6326 a răspuns:

Categoric Fiat, in primul rand este mai nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kawasaki Ninja 636 2005

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bmw 320. e ea veche dar e bmw adica de fite si ce e de fite e si misto

Răspuns utilizator avertizat
| Raducu1 a răspuns:

De obicei ce-i mai nou e mai bun, asa ca as opta pentru fiat.

| Predat0r a răspuns:

Bmw 320

| DontForgetMe a răspuns:

Hmm sincer mai nou mai vechi nu conteaza asa mult. Poate ala din 2008 e taxi si e super uzat cand cel din 2002 nu neaparat! Verifica`le kilometrajul, fa un raport pret calitate, vezi care ce consum are, te gandesti de 2 ori, alegi, si o folosesti sanatoasahappy