| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

BMW 320D 136cp sau Wolswagen Passat 1. 9TDI 131 cp (an 2001-2003). Care își merită mai mult banii? Mulțumesc mult

5 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

Mai bine cumperi un Bmw 320d de 150 cai, ai distributie pe lant, mai multe dotari, acum depinde si cum arata cum a fost ingrijita, de preferabil sa o cumperi inmatriculata din Germania.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex007xD a răspuns:

Iti recomand BMW si in nici un caz Volkswagen. La VW vei avea probleme la arcuri si la ulei. La BMW posibil sa ii schimbi cateodata niste senzori.

| Tw1sTer a răspuns:

Daca ti cu casa ia-ti passat vei avea taxe mai mici si piesele sunt mai ieftine in caz contrat ia-ti BMW dar iti recomand motorul de 150 cp ca cel 136 e mai problematic

| Tw1sTer a răspuns (pentru Tw1sTer):

App se scrie volkswagen