| LisaZafre a întrebat:

BMW seria 1 sau Audi A3? Avantaje si dezavantaje la ambele modele va rog.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ambele sunt modele premium. Daca vorbim de masini noi totul tine de preferinte personale. Daca vorbim de masini sh atunci aia care e mai bine intretinuta

| Celcareajuta a răspuns:

In primul rand tine de ce iti place tie mai mult. In al doilea rand:

Eu as alege BMW seria 1 fara sa clipesc pentru ca imi place foarte mult cum arata, DAR din cauza faptului ca suntem in ROMANIA eu o vad ca pe o masina foarte impracticabila fiind foarte joasa si o sa iti provoace nervi si pagube aiurea. Asa ca eu as alege A3 din cauza drumurilor de aici. (oricum ambele sunt masini bune)

| VenomMMA a răspuns:

Dacia 1310.

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

Tine strict de preferintele tale amandoua sunt niste masini extraordinare dar in acest caz as alege cu siguranta BMW Seria 1.