| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Audi a4 sau Bmw seria 3 (2006)? Avantaje si dezavantaje si ce motorizare sa fie? Vreau sa ma lase in drum la orice pas. dar nici sa cheltui foarte multi bani pentru masina!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia care e mai bine intretinuta si cu mai putini km ca la urma urmei sunt masini de 10 ani

| Sofer a răspuns:

Pai e alegerea perfecta dacă vrei sa te lase în drum. laughing nu ma putui abține big grin. Nu te lasă în drum dacă ai norocul de o mașină întreținută.