| TurcuVictor a întrebat:

Buna, acum o zi am scos farurile de pe un golf 4, le am montat înapoi dar am o problema, pozitia fata si spate pe partea dreaptă nu funcționează si inca o problemă este ca atunci când deschid portbagajul si dupa il închid pornesc stergatoarele si nu se mai opresc, care ar fi problema. mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| Korkodeln a răspuns:

A zbarcit-o RAU cu conectorii (e adevarat ca sunt asemanatori), inainte sa ia masina foc si sa apari la stiri, cheama un electrician auto sa se uite in parcare si sa faca in asa fel incat sa poti conduce pana la atelier, unde sa iti faca o revizie completa la intalatia electrica.

Nu te juca cu chestii care pot produce pagube considerabile daca merg rau, atat tie cat si altora, asigurarea (daca ai) nu o sa-ti plateasca nimic si vei raspunde personal (si posibil penal).