| SirRaul a întrebat:

Am achizitionat o skoda fabia din 2002, are culoarea verde inchis metalizat, si as vrea sa fac niste modificari la masina, eleron, jante, pleoape, etc. Prolema e ca nu stiu ce culoare sa fie toate aceste accesorii happy, cu ce culoare ar merge bine verde inchis?!happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Jantele ar fi cel mai ok cromate adica argintiul specific jantelor, pleoapele culoarea masinii, eleronul daca este clasic sau sport culorea masinii, daca este din acela foarte inalt adica raicing negru!

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

O culoare care sa iasa in evidentawinking rosu,galben,albastru, mov, auriu.alb,etc

| newfcsb17 a răspuns:

Sincer cred ca cea mai buna idee ar fi un negru