| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, am condus mai mult sau mai putin un golf si uite ca am luat un logan II nou, dar e de prin 2013 nu f multi km si fiind neobisnuit cu formatul cu portbagajul, am dat un pic cu spatele si am indoit capota portbagaj spate si bara de jos aia din plastic sau aparatoare se mai zice si semnalizator spate stg. Sticla a sarit pe margine bucati din cauza zdruncinarii un pic din margine a crapat. Intreb cat m-ar costa capota, bara de jos si capota, dar noi de magazin pentru a putea si sa fie vopsite la culoare? Multumesc sau car ar costa toate cu schimbari si manopera?

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Undeva la 2000€ in reprezentata. Daca iei din dezmembrari si le montezi acasa, scapi cu 1500ron.