| stoicacatalina a întrebat:

Am o masina ford focus(stil break) si am o problema cu usa din stanga(de la sofer) nu mi se mai deschide...stie cineva cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| superhero a răspuns:

Da si tata are o masina ca asta raspunsul este sa iti iei o linie normala si o bagi pe la usa s-au du-te la service dar cel mai bine pune un prieten care stie de masini si probleme dar poti cere si ajutorul parintilor tai(care din ei stiu sa conduca). funda?

1 răspuns:
| zamolo a răspuns:

Intra pe alta usa si fa caldura inauntru dupa care se deschide usa
apoi silicon pe chedere si e rezolvata