| MadalinaaMadalina a întrebat:

Hey, stie cineva ce as putea face daca nu mai putem deschide usa de la masina(ford focus 2008)? Nu se deschide nici apasand pe butoanele cheii nici cand bagam cheia in broasca, e blocata

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca nu ai putut deschide cu cheia, atunci e clara ce masina ai, usa aia e probabil schimbata, de aia n-a mers, pentru ca nu ai cum descuia cu cheia de la masina ta o alta usa, sau alta masina.
Masina a fost accidentata rau in partea aia, au schimbat usa cu totu probabil fara sa mai schimbe si acel butuc, nu sau mai deranjat oamenii laughing

| MadalinaaMadalina explică:

Multumesc pentru raspuns, am aflat intr-un final ca de fapt problema era bateria de la masina, era descarcata incat nu mai avea putere nici sa deschida usile masinii?