| gabi659 a întrebat:

Buna, am trimis o bicicleta azi (colet) 20kg prin fan curier, oare cat ar costa transportul. Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ai intrebat curierul?
Noi chiar nu putem avea idee cat costa, fiindca depinde de localitate unde ai trimis-o, cati km sunt de la tine pana la destinatie, daca ai acceptat asigurare de transport samd.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Transportul il plateste cel care o cumpără ce conteaza cît e daca el a fost de acord, oricum undeva la 50 lei este transportul cu fan curier