| gabi659 a întrebat:

Buna, am un audi a3 2.0tdi bkd 140cp si vreau sa fac straight pipe pe 63mm sa anulez tot. De unde pot lua teava inox si coturi si cati metri sa ies cat mai ieftin ca n-am un buget mare? Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da bugetul de recuperat talon e mare?

| Frank51 a răspuns:

Nu trebuie să anulezi tot, dacă îți pui doar tobă din inox se va auzi deja mai bine.
https://casaplus.ro/......142xt.html

| VoidEternal a răspuns:

Anulezi tot pe diesel? Îți plac tractoarele să înțeleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza gheortoilor ca tine noi ceilalti trebuie sa inspiram fumul cangerigen produs de sobele voastre obosite. Meriti dosar penal+talon luat + amenda mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti s au infundat toate probabil pentru ca nu ai bani la pompa si mergi la relanti cu ea ca sa ai consum mic laughing Daca te vad in trafic direct mare jet iti dau, cei ca tine merita inchisoare. Sobe obosite neintretiune cu egr dpf si creier off (la sofer creierul) asta conduceti

| 120bulevard a răspuns:

Nu te juca cu tevile ca talonul tau e cam pa happy