| Razvisebi21 a întrebat:

Buna. Am un audi a4 b6 și am ceasurile de bord cele roșii și as vrea sa le schimb cu cele color albe. Am cumpărat ceasurile din dezmembrari. Mai trebuie cumpărat ceva sau funcționează așa?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ai ceasurile cumparate adica? Nu cred ca ai doatra ceasurile, ai tot bordul ala complet.
Daca pui ala la masina ta, nu va functiona, trebuie sa fie programat, deci trebuie sa gasesti pe careva, care face asa ceva, service din astea micute nu fac programarii, sau daca sunt e mai bine, o sa fie mai ieftin decat cei la reprezentanta, aia sigur fac asa ceva, dar sunt si scumpi.

O sa mai ai o problema, km nu o sa mai fie aia reali, adica cei aia tu acum la masina ta, pr sa fie km de la masina de la care ai luat acel bord.

Sfatul meu, stai linistit cu bordul ce il ai, nu cauta sa iti faci singur probleme, sa iti faci de lucru, daca nu e nevoie.
Sa pui albe, pfff multi cauta sa puna rosii si tu pui albe laughing e bun si asa rau.
Deci cam asa stau lucrurile, fara probramare acel bord nu va functiona.