| Adelina122 a întrebat:

Buna am un ford focus si am nevoie de codul de la radio pentru al debloca si am o carte n germana si am
introdus un cod 1234 scria dar nu functioneaza imi
puteti spune cum as putea afla codul de la radio ul meu? va rog
frumos.nu stiu cate incercari
mai am

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din ce an e Focusul?
Pentru modelele RDS de pe Focus 1, exista o aplicatie pe care o au baietii de pe grupul asta: https://www.facebook.com/groups/594632767334188

| Adelina122 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ford focus 1 2004

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Adelina122):

Se rezolva pe grupul ala.
Masinile au si o eticheta din fabrica cu codul radioului, dar este ascunsa undeva pe sub bord.
Al meu o avea pe scrumiera, probabil mutata de cineva.

| MotoBlitz a răspuns:

La mine a mers 0000, dar depinde de model. Ai încercări nelimitate

| Adelina122 explică (pentru MotoBlitz):

Dar de unde ai avut 0000? ti a scris in carte sau ai facut din radio cu vid ul acela?

| MotoBlitz a răspuns (pentru Adelina122):

L-am găsit când am pus tester-ul pe mașină. Mi-a decodificat el tot. Îl poți duce la service să îți verifice și ție

| Adelina122 explică (pentru MotoBlitz):

Am inteles, multumesc frumos

| MotoBlitz a răspuns (pentru Adelina122):

Cu drag!