| neamtzu92 a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare ...pentru cunoscatori de atv-uri

Ati auzit de o firma limchec sau ceva de genu... mi-a spus proprietarul de ea dar nu am retinut exact denumire poate stie careva cum se numeste firma care seamana cu numele asta...
Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Probabil era vorba de Linhai sau Linh dau Linh nu se mai fabrica din 2008 firma a dat faliment!

1 răspuns:
| neamtzu92 explică:

Am gasit firma pe care o cautam se numeste Loncin... mersi oricum pentru ajutor pentru asta o sa iti dau fudita mult dorita pe aicea