| Sebastian222 a întrebat:

Bună, aș avea și eu o întrebare.
Știe cineva de ce nu merge kilometrajul mașinii câteodată? Nu îmi arată viteza cu care merg și nu înregistrează kilometrii parcurși
Motorul trage mai greu dar revine el după o perioadă de timp thinking
Menționez că este vorba despre un Peugeot 206 1.6 benzină din anul 2001.
Mulțumesc și ofer funda

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

Probabil că ţi s-a rupt cablul de kilometraj sau, la capete cablul are profil de pătrat, dacă se uzează "scapă". Deci trebuie scos cablul de kilometraj şi văzut ce are.