| Andrei_Flaviu_1995 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi cumpar un cap de tractor nou da nu prea am habar de ele care sunt cele mai bune mai fiabile la consum, piese, etc, astept parerile voastre!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cel putin daful nici sa nu te gandesti la el pentru ca e panarama de camion. alege intre scania si mercedes. Scoate 28L la consum pe 100 km restul intre 32 - 30. Poti sa dotezi cu gpl un camion daca vrei

| mgtow a răspuns:

Scania as lua eu pentru ca e cel mai bun camion scos pe piata

| Andrei_Flaviu_1995 explică:

Am mai primit ca sugestie Volvoul, si am mai vazut si pe alte forumuri ca e laudat, initial ca gand vreau sa imi caut un contract extern si sa imi achizitionez un camion, acum nu stiu daca sa imi deschid si o firma sau nu, voi ce spuneti? merita?

| sierra1 a răspuns:

Un vecin lucrează pe așa ceva și zice să fugi te IVECO. Laudă În schimb VOLVO și DAF