| myself a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu touch-screenhappy si as vrea pareri ce telefon ar fi mai bun...in sensul de nu a fi prea scump si sa aiba si caracteristici bunehappy astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| hope2destiny a răspuns:

LG GT505 e ff okhappy si LG cookie e dragut, dar raspunde cam greu. LG KM900 arena este iar ff bun [8 gb memorie interna, 5 mp camera], dar cam scump. 13 milioane la liber pe netthinking nici Nokia n8 nu e rau [16 gb memorie interna, parca 15 mp camera], dar e cam 17 mil... eu imi ador telefonul LG gt505, are de toate: net [trebuie platitlaughing], raspunde repede, nu are ff multa memorie interna, dar suporta pana la 8 gb card de memorie, wi-fi, gps [se conecteaza la netchatterbox], citeste pps, word, filmele merg, 5 mp camera, radio, mp3, blueshtooth...acum depinde ce vrei de la un telefonhappy.

6 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nokia 5800 dezamageste?
Este super Nokia 5800, rezistent, touchscreen 3, 2 mp camera
Card 8gb inclus

Daca esti baiat 5800

Daca esti fata un Samsung diva laughing

| Stefania3001 a răspuns:

BUna! Eu am LG cookie fresh si sunt foarte multumita de el, il am pe roz cu alb, are camera foto de 2mp, ma tine bateria cam o saptamana. daca nu il folosesc mai deloc, are o memorie interna de 32MB, are spatiu pentru 16GB...pretul la liber este cam 500 lei, dar la abonament pe Vodafone este 160lei.http://www.go4it.ro/......9/.Funda:D

| UNfriendLY a răspuns:

Cel mai ieftin telefon cu touchscreen, ANDROID este Samsung galaxy 5, pe care ti-l si recomand (6 mil la liber), urmatorul android este LG optimus one (7 mil la liber, 9 euro la abonament)
sa nu faci greseala sa-ti achizitionezi un telefon cu touchscreen din gama Nokia 5000 gen 5230/5250/5530/5800 pentru ca vei regreta, iar un LG care nu e un android este un esec total, android sunt cele mai bune, touchul raspunde extrem de bine aplicatii are cu carul, iar daca ti se par prea scumpe, atunci ia-ti un Samsung corby.

| edyman a răspuns:

Samsung Corby : Abonament Vodafone 2 ani 3 euro pe luna Costa 190 lei Noi IAR LA LIBER 500 lei Noi. Este un telefon pentru tineri eu il am la abonament este rezonabil!

| Click90 a răspuns:

Pai daca esti fata cel mai bun telefon cu touch screen ar fi Samsung corby. e un telefon finut si nu costa mai mult de 500lei.
daca esti baiat ti-as recomanda LG kp500cookie cam tot la acelasi pret

| AdeBu a răspuns:

LG.este cel mai bun cu touch screen i Samsung dar tot LG este mai bun. poate fii oricare.cookie fresh.