| Sufar a întrebat:

Buna! Caut sa imi vopsesc toata masina in judetul Suceava. Stie cineva un vopsitor bun? Pe firma ar fi bine

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cam orice localitate/zona are vopsitorii ei. In general, prin Suceava se vopseste bine, la preturi ok.
Nu stiu sa-ti recomand pe cineva de top, ca majoritatea sunt decenti. Mergi pe recomandari locale.
Pe la Falticeni mi se pare ca sunt multi vopsitori buni, autorizati majoritatea.
La Vatra Dornei este service Automeister cu vopsitor foarte serios, dar daca il cauti acum, te programeaza prin august, sau te refuza laughing
In Suceava (oras) sigur gasesti un service si cu pret bun, si cu rezultate bune. Vezi pe Google.
Pe la Botosani sa nu cumva sa mergi... Aia sunt varza in tot.