| anonim_4396 a întrebat:

Buna caut si eu o masina functionabila la pretul de 200 eure conteaza sa mearga si sa nu fie urat busita dau funda celui mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Motorul si rotile sunt optionale, da?

suntserios
| suntserios a răspuns:

200 euro? glumesti nu?

| Sofer a răspuns:

Mai pune 500 euro si poate ai norocu sa gasesti macar o dacie 1310.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

La banii astia nu-ti iei nici macar o bicicleta.

| Ford a răspuns:

Un fiat panda de prin '83 cu volan pe dreapta. Oricum, nu conteaza ce gasesti, sigur o sa aiba volan pe dreapta si inmatriculata in Albaniawinking

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Ba cu 200 euro nici o dacie 1300 busita sarantocule du-te de aici

| zahariuc a răspuns:

Masina de plastic din bazarlaughing cu bateri