| samorez a întrebat:

daca ar fi sa alegeti ce ati alege o Mazda rx8; xx sau honda s2000? motivati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Ce sa zic.ti--as recomanda mazda.cu toate ca nu e niciuna buna de nimic.dar ti-am dat parerea mea din aceste 2 masini.la desing e mai frumoasa mazda.(parerrea mea)cu toate ca iti ia cam 15% in afata orasului si 17%in oras. ceeea ce nu se merita la o masina ca mazda.mai degraba iti un audi cu consumul asta,, dar macar stii ca e audi.nu mazda...pai daca iti cade o piesa ai pusooooooo...te arde la buzunar,, tu iti ce vrei, ce de duce inima.la honda consumul este in jur 11-14 depinde de viteaza cu care mergi. daca urci panta normal ca consumul va creste mult.dar honda consuma mai putin fata de mazda.e un avantaj totusi daca stai sa te gandesti la pretul carburantilor.cam asta am avut de spus.bafta multa

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Honda S2000 pentru ca e Honda! Fiabilitate mai mare, piese mult mai usor de gasit si mai ieftine, rezistenta mult mai mare, consum mai mic, cuplu care o avantajeaza!

| LauR3ntziu a răspuns:

Honda s2000 pentru ca este micuta si rapida:X si frumoasa la tuning!

| Andra25 a răspuns:

Honda s2000 e mai tarelove struck.