| Aalee00 a întrebat:

Buna! Daca mi-a fost suspendat permisul 90 zile si am luat examenul de redobandire a permisului, voi primi permisul dupa 30 zile de cand am luat examenul sau dupa 30 zile de cand mi-a fost suspendat?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

De la data cand ai ramas fara el. Eu acum 2 ani am ramas fara pe 90 zile, l-am predat, am dat examenul si l-am recuperat dupa 30 zile de la data la care l-am predat.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei primi permisul dupa trecerea a 30 de zile de la data cand l-au retinut sau data cand l-ai predat tu, daca cele doua date nu coincid.