| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Doresc să mă înscriu la școala de șoferi, în București (sector 4 de preferat) și nu am nicio idee unde. Am căutat recenzii pe net si nu sunt foarte mulțumita. Sunt studenta și aș vrea să gasesc și o școala care aplica o reducere pentru studenți.
Mulțumesc! Aștept părerile voastre....despre o anumită școală, poate chiar și instructor.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma intreb si eu, esti studenta, deci capabila sa intelegi in ce categorie ai putea incadra o intrebare despre scoala de soferi.
Cum dumnezeu ai ales "dragoste si sex" pentru o intrebare care trebuia postata la "auto moto" sau "conversatii?"
Ce pretentie putem avea la copii mici, daca unul cu facultate nu-i capabil sa selecteze categoria corecta?

| Irinel15123532 a răspuns:

Asa, si intrebarea specifica categoriei ''dragoste si sex'' unde este? Sau ai pus-o la categoria Muzica sau Literatura.