| Yeah3xBB a întrebat:

Bună îmi spuneţi şi mie un site unde găsesc scutere faine, rezistente şi ieftine până în 500 euro.

Răspuns Câştigător
| danutz_6930 a răspuns:

Www.bikeshop.ro! bafta!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare cu "scuter" si o sa gasesti mai multe site-uri, de unde poti alege.
Succes!

| UNfriendLY a răspuns:

La pretu ala, de prima mana, gasesti numai Piaggio
insa la mana a 2-a iti iei unu de firma cu banii aia.

| sNukki a răspuns:

Daca ai pe cineva in Italia roga-l sa iti aduca de acolo unul. big grin si te costa in jur de 150 de euro scuter cu motor segmentata big grin

| Radu15 a răspuns:

Pe www.okazii.ro scrii scutere la cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu un scuter de 49 si il vand cu 500 euro, in plus e nou

| CC7 a răspuns:

Poi nu stiu daca pe vremurile astea de criza gasesti unu rezistent pana in 500 de euro.

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Ebay... e un site tip licitatie. e cel mai tare site din italia... bafta

| robert1978 a răspuns:

Stiam un tip care vindea scutere in popesti-leordeni linga bucuresti 500 euro 0km.