| OneShot001 a întrebat:

mi-am luat recent un Logan 1.5 dci 2006 modelul fără geamuri electrice, AC sau servo. Are doar 157. 000km si motor ingrijit, as vrea sa stiu cat m-ar costa sa am servo? Piesele+ manopera. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Undeva la 2500ron sau poate mai mult intr-un service ok. O cheltuiala enorma pentru masina aia.

Gasesti detalii pe forumurile marcii

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se practica sh. Gasesti cate vrei la ce pret vrei. Loganul are probleme vechi cu servodirectia doar ca tu esti nevoit sa cumperi tot de la a la z. Daca te gandesti ca puteai s-o iei cu serva dar paradita...