| Brigi_Salanki_1993 a întrebat:

Buna ☺ Miercuri o sa dau orasul si am o intrebare ☺ Se mai da dovada? Si daca da cum procedez, trebuie programare?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce dovada sa se dea? La ce-ti foloseste o asemenea dovada? Nu face sens...

Daca iei traseul, iti faci permis si sofezi, din momentul in care ai permisul in mana! In general primesti permisul in 1-2 saptamani de la examenul luat.

| xMeee a răspuns:

Bună, Cum adică se mai dă dovada?

| Brigi_Salanki_1993 explică:

Dovada cum se dadea si inainte...adica esti admis azi maine iti da dovada ca ai fost admis si conduci cu dovada respectiva pana cand iti trimite permisul