| Alexluchi20 a întrebat:

Buna seara! A apărut un articol in care s-a spus ca cică audi nu va mai vinde mașini pe benzina și motorina in 2026, ci vor vinde doar electrice

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......-nu-ci-pe/

mi se pare mie sau tot aia e?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Să-și bage fanii Audi ghearele în gât, să moară de tetanos.
Mie nu-mi pasă.

| 120bulevard a răspuns:

Fake news, masinile pe carburant nu se vor scoate niciodata, chiar si pana in 2035 tot pe carburant se va merge.

| rxbiesx a răspuns:

Buna seara! nu mai credeti tot ce se spune pe net, din pacate oricine poate scrie o stire falsa.

| Alexluchi20 explică (pentru rxbiesx):

Pai nu ca Știrea asta e scrisă de audi

| rxbiesx a răspuns (pentru Alexluchi20):

Mm imi dati un link deoarece nu gasesc nimic despre asta pe siteul lor?