| Velian a întrebat:

Bună seara.
Am 2 boxe dx-2222 Omnitronic de 1000w fiecare și as vrea fac o cutie/subwoofer sa le includ pe toate în ea, ar funcționa? Și daca da, cum s-ar auzi? Eu sunt pe bass mai mult! Și ce cerințe ar trebui sa aibă amplificatorul/stația auto sa le poată Suporta?

1 răspuns:
| OpelG a răspuns:

Sa nu se înfunde sunetul pentru ca ai o putere mare într-un spațiu limitat. Zbarnaie masina la bass si totusi e mai mare decat o cutie. Cel mai probabil O sa vibreze cutia aia din toate încheieturile ca o sa ii iasa si suruburile de la prinderi iar sunetul o sa fie neplăcut.